Prodej bytu 2+1 Sokolov ul.Heyrovského

Prodej bytu 2+1 Sokolov ul.Heyrovského
 • Typ nemovitosti: byt
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: Heyrovského, Sokolov
 • Velikost: 2+1, 51 m2
 • Volný od: 09.11.2017
 • Aktualizace inzerátu: 19.11.2017
 • Cena: 695 000 Kč
 • Balkon: ano
 • Kontakt: František Scholz
 • E-mail: scholzfrantisek@gmail.com
 • Telefon: 605240727
Upravit hledání

Text inzerátu: Byt 2+1 51m2 ,2p v cihlovém zatepleném domě, má plastová okna. Byt je po celkové rekonstrukci,nové rozvody elektřiny, zděné jádro, parkety v pokojích a dlažba v chodbě, koupelně a kuchyni. Při rekonstrukci byla zvětšena koupelna a vchod do kuchyně je řešen z obývacího pokoje, čímž byl maximálně využit prostor bytu. V kuchyni je připravena elektroinstalace pro linku do L. K bytu náleží sklepní kóje. Parkování možné před domem a v přilehlých ulicích. V okolí bytu je zdravotní středisko , pošta, lékárna, dále pak dopravní hřiště a nákupní centrum Michal a do 700m od domu i školka a škola. Byt je volný k nastěhování ihned. Do bytu je zaveden internet UPC. Bez RK. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-bytu-2-1-sokolov-ul-heyrovskeho. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Sokolov, prodej Sokolov, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Sokolov, byt Sokolov, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Sokolov bez realitky, Heyrovského Sokolov, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt s balkonem a nabízím byt Sokolov. Požadovaná cena nemovitosti je 695 000 Kč. Nemovitost má balkon. Pro více informací kontaktujte: František Scholz, e-mail: scholzfrantisek@gmail.com, telefon: 605240727. Inzerát byl aktualizován dne 19.11.2017.

Fotogalerie: Prodej bytu 2+1 Sokolov ul.Heyrovského - prodej byt 2+1, 51 m2 s balkonem Heyrovského Sokolov

Prodej bytu 2+1 Sokolov ul.Heyrovského 1 Prodej bytu 2+1 Sokolov ul.Heyrovského 2 Prodej bytu 2+1 Sokolov ul.Heyrovského 3 Prodej bytu 2+1 Sokolov ul.Heyrovského 4 Prodej bytu 2+1 Sokolov ul.Heyrovského 5 Prodej bytu 2+1 Sokolov ul.Heyrovského 6 Prodej bytu 2+1 Sokolov ul.Heyrovského 7 Prodej bytu 2+1 Sokolov ul.Heyrovského 8 Prodej bytu 2+1 Sokolov ul.Heyrovského 9

Umístění na mapě: Prodej bytu 2+1 Sokolov ul.Heyrovského - prodej byt 2+1, 51 m2 s balkonem Heyrovského Sokolov

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti