prodej bytu Špičák

prodej bytu Špičák
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Sruby, Špičák
  • Velikost: 3+kk, 65 m2
  • Volný od: 01.04.2023
  • Aktualizace inzerátu: 04.01.2018
  • Cena: 3 000 000 Kč
  • Kontakt: Renata Janssens
  • E-mail: ren.janssens@seznam.cz
  • Telefon: 721219480
Upravit hledání

Text inzerátu: Prodej krásného horského apartmánu na Špičáku-Sruby, novostavba, rok 2008. Byt se nachází v klidné části -nádherná příroda, nadm.výška 920m, 500 m od sjezdovek na Špičáku, Železné Rudy a Javoru. Přístup na pozemek je uzavřen závorou na dálkové ovladaní, malá budova s 12 byty, , 2. poschodi s výtahem, prostorný sklep a parkovací staní. Byt 3+kk, 65 m² se skládá z předsíně s vestavěnou skříní, kompletně vybavenou koupelnou se sprchovým koutem, obývacím pokojem se zabudovou postelovou skříní, vybavenou prostornou kuchyní a 2 ložnicemi. Byt je kompletně zařízený, má plovoucí podlaku, dubové dveře a velký sklep. V domě je výtah a kotelna. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-bytu-spicak. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Špičák, prodej Špičák, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Špičák, byt Špičák, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Špičák bez realitky, Sruby Špičák, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Špičák. Požadovaná cena nemovitosti je 3 000 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: Renata Janssens, e-mail: ren.janssens@seznam.cz, telefon: 721219480. Inzerát byl aktualizován dne 04.01.2018.

Fotogalerie: prodej bytu Špičák - prodej byt 3+kk, 65 m2 Sruby Špičák

prodej bytu Špičák 1 prodej bytu Špičák 2 prodej bytu Špičák 3 prodej bytu Špičák 4 prodej bytu Špičák 5 prodej bytu Špičák 6 prodej bytu Špičák 7 prodej bytu Špičák 8 prodej bytu Špičák 9

Umístění na mapě: prodej bytu Špičák - prodej byt 3+kk, 65 m2 Sruby Špičák

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti