Prodej chata Strážnice, okr. Hodonín

Prodej chata Strážnice, okr. Hodonín
  • Typ nemovitosti: rekreační objekt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Strážnice
  • Velikost: 497 m2
  • Volný od: 06.10.2016
  • Aktualizace inzerátu: 06.10.2016
  • Cena: 420 000 Kč
  • Kontakt: Š K
  • E-mail: k-real@email.cz
  • Telefon: 602778256
Upravit hledání

Text inzerátu: Prodáme chatu v osobním vlastnictví v předhůří Bílých Karpat v rekreační oblasti Strážnice-Mlýnky, okr. Hodonín, Jihomoravský kraj. Půdorysný rozměr chaty je 5,1 x 7,1 m. Obytná plocha asi 60 m2. K chatě patří pozemek asi 497 m2 s ovocnými stromy. Z chaty je krásný výhled do údolí s přehradou. Chata je částečně podsklepená, dolní patro zděné, horní dřevěné, střecha vazníková. V přízemí chaty je obývací pokoj s kuchyní a spižírnou, samostatné WC a dílna. V horním podlaží obývací pokoj s otevřeným krbem se dvěma samostatnými místnostmi na spaní a WC. Chata nemá samostatný zdroj vody. WC dešťovou vodou je svedeno do septiku. Elektřina Ano. Chata je přístupná z asfaltové komunikace vzdálené cca 60 m od pozemku. En. náročnost budovy: tř. G. CENA: 420.000 Kč + provize RK. Kontakt K-REAL, tel. 602 778 256, email: k-real@email.cz Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-chata-straznice-okr-hodonin. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, rekreační objekt, nemovitosti prodej, hledám rekreační objekt Strážnice, prodej Strážnice, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Strážnice, rekreační objekt Strážnice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační objekt Strážnice od realitky, Strážnice, rekreační objekt od makléře nebo RK, inzerát prodej rekreační objekt a nabízím rekreační objekt Strážnice. Požadovaná cena nemovitosti je 420 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: Š K, e-mail: k-real@email.cz, telefon: 602778256. Inzerát byl aktualizován dne 06.10.2016.

Fotogalerie: Prodej chata Strážnice, okr. Hodonín - prodej rekreační objekt 497 m2 Strážnice

Prodej chata Strážnice, okr. Hodonín 1 Prodej chata Strážnice, okr. Hodonín 2 Prodej chata Strážnice, okr. Hodonín 3 Prodej chata Strážnice, okr. Hodonín 4 Prodej chata Strážnice, okr. Hodonín 5 Prodej chata Strážnice, okr. Hodonín 6 Prodej chata Strážnice, okr. Hodonín 7 Prodej chata Strážnice, okr. Hodonín 8 Prodej chata Strážnice, okr. Hodonín 9 Prodej chata Strážnice, okr. Hodonín 10

Umístění na mapě: Prodej chata Strážnice, okr. Hodonín - prodej rekreační objekt 497 m2 Strážnice

Kontaktovat majitele

Chcete napřímo kontaktovat majitele tohoto inzerátu? Vyplňte o sobě co nejvíce informací a klikněte na tlačítko "Odeslat".

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti