Prodej DB 2+kk, ul. V. Volfa, Č. Budějovice

Prodej DB 2+kk, ul. V. Volfa, Č. Budějovice
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: V. Volfa, České Budějovice
  • Velikost: 2+kk, 42 m2
  • Volný od: 16.02.2017
  • Aktualizace inzerátu: 16.02.2017
  • Cena: 1 030 000 Kč
  • Kontakt: František Úlehla
  • E-mail: realitygp@seznam.cz
  • Telefon: +420608184923
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme prodej DB 2+kk, 42 m2, 7. patro, ul. V. Volfa na sídl. Máj v Českých Budějovicích. Byt je část. vybavený - kuch. linkou s el. sporákem a vest. skříněmi. V koupelně sprchový kout. Podlahovou krytinu tvoří PVC. K bytu náleží sklep. K dispozici kolárna. Byt je v původním udržovaném stavu. Dům je panelový s výtahem po revitalizaci (PENB - C) - zateplený, plast. okna. Fond oprav činí 1.500,- Kč/měs.. K dispozici ihned. Cena 1.030.000,- Kč za nemovitost vč. provize RK. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-db-2-kk-ul-v-volfa-c-budejovice. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt České Budějovice, prodej České Budějovice, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí České Budějovice, byt České Budějovice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt České Budějovice od realitky, V. Volfa České Budějovice, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt České Budějovice. Požadovaná cena nemovitosti je 1 030 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: František Úlehla, e-mail: realitygp@seznam.cz, telefon: +420608184923. Inzerát byl aktualizován dne 16.02.2017.

Fotogalerie: Prodej DB 2+kk, ul. V. Volfa, Č. Budějovice - prodej byt 2+kk, 42 m2 V. Volfa České Budějovice

K tomuto inzerátu nepřidal autor žádné obrázky.

Umístění na mapě: Prodej DB 2+kk, ul. V. Volfa, Č. Budějovice - prodej byt 2+kk, 42 m2 V. Volfa České Budějovice

Kontaktovat majitele

Chcete napřímo kontaktovat majitele tohoto inzerátu? Vyplňte o sobě co nejvíce informací a klikněte na tlačítko "Odeslat".

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti