Prodej domu s velkým pozemkem Vrbice u Roudnice n.L.

Prodej domu s velkým pozemkem Vrbice u Roudnice n.L.
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: Hlavní, Vrbice
 • Velikost: 2+1, 4734 m2
 • Volný od: 02.02.2016
 • Aktualizace inzerátu: 19.07.2017
 • Cena: 2 899 000 Kč
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Pavel Markrt
 • E-mail: markrt@email.cz
 • Telefon: 603179721
Upravit hledání

Text inzerátu: Samostatně stojící, přízemní rodinný dům se sedlovou střechou, příjemným okolím a zahradou, na kterou navazuje velký, rovinný pozemkem vhodný k zemědělské činnosti, příp. k zástavbě. Celková plocha pozemků je 4734 m2. Nemovitosti je na okraji obce s příjezdovou cestou přes potok po mostku. Dům je před celkovou rekonstrukcí, z poloviny podsklepen, napojen na elektřinu, podlahy betonové hrubé připravené pro krytinu. Kanalizace je přivedena k hranici pozemku. Nemovitost je možno napojit na vodovod, má rovněž vlastní zdroj kvalitní vody – studna pod domem. Pozemek s domem a zahradou (1674 m2) je oplocen, navazující zemědělský pozemek (2700 m2) za zahradou je neoplocený. Zahrada s ovocnými stromy a další vlastní studnou. Rozvíjející se, vyhledávaná obec pod úpatím kopce Sovice – známé vinice Roudnického zámeckého vinařství. Velmi dobrá občanská vybavenost (mateřská škola, hřiště, hostinec, obchod). Dálnice D8 cca 10 km, Roudnice n. L. 12 min., Praha cca 40 min. autem. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-domu-s-velkym-pozemkem-vrbice-u-roudnice-n-l. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Vrbice, prodej Vrbice, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Vrbice, dům Vrbice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Vrbice od realitky, Hlavní Vrbice, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům se zahradou a nabízím dům Vrbice. Požadovaná cena nemovitosti je 2 899 000 Kč. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Pavel Markrt, e-mail: markrt@email.cz, telefon: 603179721. Inzerát byl aktualizován dne 19.07.2017.

Fotogalerie: Prodej domu s velkým pozemkem Vrbice u Roudnice n.L. - prodej dům 2+1, 4734 m2 se zahradou Hlavní Vrbice

Prodej domu s velkým pozemkem Vrbice u Roudnice n.L. 1 Prodej domu s velkým pozemkem Vrbice u Roudnice n.L. 2

Umístění na mapě: Prodej domu s velkým pozemkem Vrbice u Roudnice n.L. - prodej dům 2+1, 4734 m2 se zahradou Hlavní Vrbice

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti