Prodej exklusivní stavební parcely, obec Miloňovice u Strakonic

Prodej exklusivní stavební parcely, obec Miloňovice u Strakonic
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Strakonice
  • Velikost: 1271 m2
  • Volný od: 02.02.2015
  • Aktualizace inzerátu: 19.10.2016
  • Cena: 600 000 Kč
  • Kontakt: Kateřina Klečková
  • E-mail: hejtmankovak@seznam.cz
  • Telefon: 607959696
Upravit hledání

Text inzerátu: Soukromá osoba prodá stavební parcelu v obci Miloňovice u Strakonic, o CP 1 271 m2. Udržovaný, slunný a oplocený pozemek leží na okraji obce a vede k němu příjezdová asfaltová cesta, jedná se o část oddělené rozlehlé zahrady z části osázené ovocnými stromy. Veškeré inženýrské sítě jsou v dosahu (voda, elektřina, kanalizace, plyn a telefon), v obci se nachází čistírna odpadních vod. Obec Miloňovice disponuje základní občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností do Strakonic (vzdálenost do města 8 km). V případě zájmu či dotazů, mě prosím kontaktujte na 607 95 96 96. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-exklusivni-stavebni-parcely-obec-milonovice-u-strakonic. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Strakonice, prodej Strakonice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Strakonice, pozemek Strakonice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Strakonice bez realitky, Strakonice, pozemek od majitele bez RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Strakonice. Požadovaná cena nemovitosti je 600 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: Kateřina Klečková, e-mail: hejtmankovak@seznam.cz, telefon: 607959696. Inzerát byl aktualizován dne 19.10.2016.

Fotogalerie: Prodej exklusivní stavební parcely, obec Miloňovice u Strakonic - prodej pozemek 1271 m2 Strakonice

Prodej exklusivní stavební parcely, obec Miloňovice u Strakonic 1 Prodej exklusivní stavební parcely, obec Miloňovice u Strakonic 2

Umístění na mapě: Prodej exklusivní stavební parcely, obec Miloňovice u Strakonic - prodej pozemek 1271 m2 Strakonice

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti