Prodej luxusního 2+kk, Praha – Břevnov

Prodej luxusního 2+kk, Praha – Břevnov
 • Typ nemovitosti: byt
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: Závěrka, Praha
 • Velikost: 2+kk, 43 m2
 • Volný od: 24.10.2016
 • Aktualizace inzerátu: 24.10.2016
 • Cena: 4 490 000 Kč
 • Balkon: ano
 • Kontakt: Christian Grym
 • E-mail: christian@grym.cz
 • Telefon: -
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme ke koupi nebytový prostor o dispozici 2+kk a celkové ploše 43 m2, a navíc s terasou 5 m2 v osobním vlastnictví. Jedná se o naprosto výjimečnou polohu ve vzdálenosti cca 15 min chůze od Pražského hradu. Celý činžovní dům včetně všech jednotek je po kompletní rekonstrukci. Samotné prostory se nacházejí v prvním nadzemním podlaží a jsou situovány pouze do uzavřeného dvora. Větší místnost je spojena s kuchyňským koutem vybaveným linkou, barem, lednicí, plynovým sporákem a myčkou. Vchod je zabezpečen bezpečnostními dveřmi. V místě je veškerá občanská vybavenost a perfektní dopravní dostupnost. Třída energetické náročnosti budovy G = PENB není k dispozici. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-luxusniho-2-kk-praha-brevnov. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Praha, prodej Praha, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Praha, byt Praha, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Praha od realitky, Závěrka Praha, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt s balkonem a nabízím byt Praha. Požadovaná cena nemovitosti je 4 490 000 Kč. Nemovitost má balkon. Pro více informací kontaktujte: Christian Grym, e-mail: christian@grym.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 24.10.2016.

Fotogalerie: Prodej luxusního 2+kk, Praha – Břevnov - prodej byt 2+kk, 43 m2 s balkonem Závěrka Praha

Prodej luxusního 2+kk, Praha – Břevnov 1 Prodej luxusního 2+kk, Praha – Břevnov 2 Prodej luxusního 2+kk, Praha – Břevnov 3 Prodej luxusního 2+kk, Praha – Břevnov 4 Prodej luxusního 2+kk, Praha – Břevnov 5 Prodej luxusního 2+kk, Praha – Břevnov 6 Prodej luxusního 2+kk, Praha – Břevnov 7 Prodej luxusního 2+kk, Praha – Břevnov 8 Prodej luxusního 2+kk, Praha – Břevnov 9

Umístění na mapě: Prodej luxusního 2+kk, Praha – Břevnov - prodej byt 2+kk, 43 m2 s balkonem Závěrka Praha

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti