Prodej nového RD ve Znojmě - Příměticích

Prodej nového RD ve Znojmě - Příměticích
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: , Přimětice
 • Velikost: 4+1, 800 m2
 • Volný od: 28.10.2017
 • Aktualizace inzerátu: 28.10.2017
 • Cena: 4 300 000 Kč
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Reality Plachý r.s.o. Reality Plachý r.s.o.
 • E-mail: info@realityplachy.cz
 • Telefon: +420774919434
Upravit hledání

Text inzerátu: Prodej nového samostatného RD se zahradou. Dispozice domu je 4+1, je zděný, má dvě nadzemní podlaží, je nepodsklepený, v přízemí je obývací pokoj spojený s kuchyní, spíž, technická místnost a koupelna s WC, z obývacího pokoje je vstup přes dlážděnou terasu přímo do zahrady. V prvním patře jsou tři pokoje a koupelna s toaletou. Vytápění je řešeno krbovými kamny s teplovzdušným rozvodem, případně elektrickými přímotopy. Ohřev vody el. bojlerem. Okna jsou plastová, podlahy v přízemí dlážděné, v patře plovoucí. Dům je zateplený, nízkoenergetický, jsou zde velmi nízké náklady na bydlení. Obytná plocha obou podlaží je160 m2. Dům stojí v krásném a klidném prostředí zahrad, a přitom jenom pár kroků od obchodů, restaurací, škol a ostatní občanské vybavenosti. EN: C Volný po dohodě. Cena je bez provize RK. S financováním vám rádi pomůžeme! Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-noveho-rd-ve-znojme-primeticich. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Přimětice, prodej Přimětice, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Přimětice, dům Přimětice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Přimětice od realitky, Přimětice, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům se zahradou a nabízím dům Přimětice. Požadovaná cena nemovitosti je 4 300 000 Kč. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Reality Plachý r.s.o. Reality Plachý r.s.o., e-mail: info@realityplachy.cz, telefon: +420774919434. Inzerát byl aktualizován dne 28.10.2017.

Fotogalerie: Prodej nového RD ve Znojmě - Příměticích - prodej dům 4+1, 800 m2 se zahradou Přimětice

Prodej nového RD ve Znojmě - Příměticích 1 Prodej nového RD ve Znojmě - Příměticích 2 Prodej nového RD ve Znojmě - Příměticích 3 Prodej nového RD ve Znojmě - Příměticích 4 Prodej nového RD ve Znojmě - Příměticích 5 Prodej nového RD ve Znojmě - Příměticích 6 Prodej nového RD ve Znojmě - Příměticích 7 Prodej nového RD ve Znojmě - Příměticích 8 Prodej nového RD ve Znojmě - Příměticích 9 Prodej nového RD ve Znojmě - Příměticích 10

Umístění na mapě: Prodej nového RD ve Znojmě - Příměticích - prodej dům 4+1, 800 m2 se zahradou Přimětice

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti