Prodej pozemku v Ostravě určený ke komerční výstavbě

Prodej pozemku v Ostravě určený ke komerční výstavbě
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Orlovská, Ostrava
  • Velikost: 3875 m2
  • Volný od: 05.09.2016
  • Aktualizace inzerátu: 29.10.2016
  • Cena: 1 170 000 Kč
  • Zahrada: ano
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Prodej pozemku v Ostravě Heřmanicích, přilehlý k cestě Orlovská o velikosti 3895m2. IS na hranici pozemku. Vhodný ke stavbám RD nebo ke komerčnímu využití. Cena 1 170 000 Kč. Tel: 777 25 95 75. E-mail: Indul@volny.cz Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-pozemku-v-ostrave-urceny-ke-komercni-vystavbe-8. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Ostrava, prodej Ostrava, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Ostrava, pozemek Ostrava, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Ostrava bez realitky, Orlovská Ostrava, pozemek od majitele bez RK, inzerát prodej pozemek se zahradou a nabízím pozemek Ostrava. Požadovaná cena nemovitosti je 1 170 000 Kč. Součástí nemovitosti je zahrada. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 29.10.2016.

Fotogalerie: Prodej pozemku v Ostravě určený ke komerční výstavbě - prodej pozemek 3875 m2 se zahradou Orlovská Ostrava

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Prodej pozemku v Ostravě určený ke komerční výstavbě - prodej pozemek 3875 m2 se zahradou Orlovská Ostrava

Kontaktovat majitele

Chcete napřímo kontaktovat majitele tohoto inzerátu? Vyplňte o sobě co nejvíce informací a klikněte na tlačítko "Odeslat".

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti