Prodej RD 2+1 s garáží a zahradou, Branná u Třeboně

Prodej RD 2+1 s garáží a zahradou, Branná u Třeboně
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Branná
  • Velikost: 2+1, 1001 m2
  • Volný od: 26.09.2017
  • Aktualizace inzerátu: 02.10.2017
  • Cena: 1 710 000 Kč
  • Garáž: ano
  • Zahrada: ano
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme prodej RD dispozičně řešeného 2+1, obytná plocha 75 m2, celková rozloha pozemku 1.001 m2, v obci Branná ležící 5 km jižně od centra Třeboně v okrese Jindřichův Hradec. Vybavení domu dle dohody. V koupelně vana. Podlahovou krytinu tvoří - dlažba, dřev. podlahy a PVC. Vytápění je řešeno lokálními kamny na tuhá paliva, ohřev vody bojlerem, v kuchyni ohřívač. K domu náleží kolna, dílna, dvorek, zděná garáž a zahrada se studnou o rozloze 708 m2. K dispozici ihned. Cena k jednání 1.710.000,- Kč za nemovitost vč. provize RK (cena nemovitosti nezahrnuje daň z nabytí nemovitostí). Možnost zajištění financování až do výše 100%. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rd-2-1-s-garazi-a-zahradou-branna-u-trebone-2. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Branná, prodej Branná, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Branná, dům Branná, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Branná od realitky, Branná, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům s garáží se zahradou a nabízím dům Branná. Požadovaná cena nemovitosti je 1 710 000 Kč. S nemovitostí je nabízena i garáž. Součástí nemovitosti je zahrada. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 02.10.2017.

Fotogalerie: Prodej RD 2+1 s garáží a zahradou, Branná u Třeboně - prodej dům 2+1, 1001 m2 s garáží se zahradou Branná

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Prodej RD 2+1 s garáží a zahradou, Branná u Třeboně - prodej dům 2+1, 1001 m2 s garáží se zahradou Branná

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti