Prodej RD 4+kk

Prodej RD 4+kk
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: , Bařice-Velké Těšany
 • Velikost: 4+kk, 136 m2
 • Volný od: 27.02.2018
 • Aktualizace inzerátu: 27.02.2018
 • Cena: 2 430 000 Kč
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Michala Talášková
 • E-mail: info@rkdomino.cz
 • Telefon: 777609890
Upravit hledání

Text inzerátu: Realitní kancelář DOMINO, s.r.o. - Nabízíme k prodeji rozestavěný rodinný dům 4+kk v obci Bařice-Velké Těšany. Dům je přízemní, zastavěná plocha činí 136 m2. Jedná se o hrubou stavbu v klidné části obce. Použitý materiál ke stavbě: Ytong Lambda+, plastová okna (trojsklo) zn. Samat, střecha Bramac. Dispozice: vstupní chodba, koupelna, WC, technická místnost, kuchyně, ložnice, pracovna, obývací pokoj s francouzským oknem a vstupem na terasu. Stavba je napojena na elektřinu, obecní voda - nachystaná na připojení + vlastní studna na pozemku, plyn u pozemku. K domu náleží zahrada o výměře 1384 m2. PENB nebyl předložen, proto uvádíme třídu G. Obec se nachází 8 km od Kroměříže, dopravní obslužnost zajišťuje autobusová doprava. V obci se nachází mateřská škola, knihovna, hospůdka. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rd-4-kk. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Bařice-Velké Těšany, prodej Bařice-Velké Těšany, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Bařice-Velké Těšany, dům Bařice-Velké Těšany, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Bařice-Velké Těšany od realitky, Bařice-Velké Těšany, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům se zahradou a nabízím dům Bařice-Velké Těšany. Požadovaná cena nemovitosti je 2 430 000 Kč. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Michala Talášková, e-mail: info@rkdomino.cz, telefon: 777609890. Inzerát byl aktualizován dne 27.02.2018.

Fotogalerie: Prodej RD 4+kk - prodej dům 4+kk, 136 m2 se zahradou Bařice-Velké Těšany

Prodej RD 4+kk 1 Prodej RD 4+kk 2 Prodej RD 4+kk 3 Prodej RD 4+kk 4 Prodej RD 4+kk 5 Prodej RD 4+kk 6 Prodej RD 4+kk 7 Prodej RD 4+kk 8 Prodej RD 4+kk 9 Prodej RD 4+kk 10

Umístění na mapě: Prodej RD 4+kk - prodej dům 4+kk, 136 m2 se zahradou Bařice-Velké Těšany

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti