Prodej RD na krásném místě, Lasvice u Zákup

Prodej RD na krásném místě, Lasvice u Zákup
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: , Zákupy
 • Velikost: 5+1 a větší, 3000 m2
 • Volný od: 15.10.2016
 • Aktualizace inzerátu: 12.10.2016
 • Cena: 3 950 000 Kč
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Ludwig Samuel Engel
 • E-mail: ludwig.s.engel@gmail.com
 • Telefon: -
Upravit hledání

Text inzerátu: Prodáme rodinný dům v Lasvicích u Zákup (okres Česká Lípa) v atraktivní lokalitě uprostřed přírody. Patrový dům 5+1 (rok výstavby 2004) má užitnou plochu přibližně 150 m2. V přízemí se nachází zádveří, šatna, koupelna s WC, vanou i sprchovým koutem. V otevřeném prostoru se nachází kuchyň volně propojená s jídelním koutem a obývacím pokojem, kterému dominují kachlová kamna . V patře jsou čtyři místnosti a druhá koupelna. Vytápění je řešeno ústředním topením (elektrokotel nebo kachlová kamna s prostornou krbovou vložkou a teplovodním výměníkem a s teplovzdušnými vývody). Obě varianty topení lze kombinovat. Energ. štítek se zpracovává. Voda z vodovodního řadu, telefon, internet. Pozemek má necelých 3.000 m2 a leží naproti rekonstruované kapličce. Na pozemku je krásný​ veliký pískovcový sklep 21 m2 (z vice než 1 tis.štuků), dále nadzemní oválný bazén (9,2 x 4,6m) na betonové desce a mnoho druhů okrasných a ovocných stromů a keřů. Největší předností pozemku je úžasný výhled do krajiny s nádhernými západy slunce. ​​Tato oblast je skvělá pro turistiku a cyklistiku (v zimě běžky a bruslení). Lasvice jsou vyhlášeným borůvkovým a houbařským rájem. Nedaleko se nachází krásný Český ranč. Dva km vzdálené městečko Zákupy s bohatou historií a tradicemi má veškerou občanskou vybavenost. Je zde zdravotní středisko s lékárnou,školka, škola, sportovní areál, sportovní hala, posilovna, koupaliště s tobogánem, pošta a dobré autobusové i vlakové spojení do okolních měst (Mimoně, Nového Boru, České Lípy a Doks), od kterých je vzdáleno přibližně 10 km. V Zákupech se také nachází renesanční zámek s krásnou kaplí. Zákupy s Lasvicemi se nacházejí mezi rekreačními oblastmi Máchovo jezero a Sloup v Čechách. Kontakt: ludwig.s.engel@gmail.com Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rd-na-krasnem-miste-lasvice-u-zakup. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Zákupy, prodej Zákupy, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Zákupy, dům Zákupy, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Zákupy bez realitky, Zákupy, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům se zahradou a nabízím dům Zákupy. Požadovaná cena nemovitosti je 3 950 000 Kč. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Ludwig Samuel Engel, e-mail: ludwig.s.engel@gmail.com, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 12.10.2016.

Fotogalerie: Prodej RD na krásném místě, Lasvice u Zákup - prodej dům 5+1 a větší, 3000 m2 se zahradou Zákupy

Prodej RD na krásném místě, Lasvice u Zákup 1 Prodej RD na krásném místě, Lasvice u Zákup 2 Prodej RD na krásném místě, Lasvice u Zákup 3 Prodej RD na krásném místě, Lasvice u Zákup 4 Prodej RD na krásném místě, Lasvice u Zákup 5 Prodej RD na krásném místě, Lasvice u Zákup 6 Prodej RD na krásném místě, Lasvice u Zákup 7 Prodej RD na krásném místě, Lasvice u Zákup 8 Prodej RD na krásném místě, Lasvice u Zákup 9 Prodej RD na krásném místě, Lasvice u Zákup 10 Prodej RD na krásném místě, Lasvice u Zákup 11 Prodej RD na krásném místě, Lasvice u Zákup 12 Prodej RD na krásném místě, Lasvice u Zákup 13 Prodej RD na krásném místě, Lasvice u Zákup 14 Prodej RD na krásném místě, Lasvice u Zákup 15 Prodej RD na krásném místě, Lasvice u Zákup 16 Prodej RD na krásném místě, Lasvice u Zákup 17 Prodej RD na krásném místě, Lasvice u Zákup 18

Umístění na mapě: Prodej RD na krásném místě, Lasvice u Zákup - prodej dům 5+1 a větší, 3000 m2 se zahradou Zákupy

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti