Prodej restaurace 237m2

Prodej restaurace 237m2
  • Typ nemovitosti: komerční prostory
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Schmoranzova, Slatiňany
  • Velikost: 5+1 a větší, 237 m2
  • Volný od: 02.02.2015
  • Aktualizace inzerátu: 24.07.2017
  • Cena: 1 Kč
  • Garáž: ano
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme Vám k prodeji zavedenou restauraci, která se nachází při hlavní komunikaci v obci Slatiňany. Popis nemovitosti V přízemí domu se nachází sál s výčepním pultem s kapacitou 45 míst, salónkem 22 míst, kuchyně , sklad, sociální zařízení a venkovní posezení s kapacitou 50 míst. Součástí prodeje je garáž. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Teplá voda s topením je zajištěno plynovým kotlem. Dům prošel před 20 lety kompetní rekonstrukcí. Průkaz energetické náročnosti budovy zatím není vypracován, proto uvádíme třídu G. Nemovitost se prodává včetně vybavení. Hostinec má v obci dlouholetou tradici, a je stále v provozu. V místě veškerá občanská vybavenost. Doporučuji prohlídku. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-restaurace-237m2. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, komerční prostory, nemovitosti prodej, hledám komerční prostory Slatiňany, prodej Slatiňany, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Slatiňany, komerční prostory Slatiňany, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej komerční prostory Slatiňany od realitky, Schmoranzova Slatiňany, komerční prostory od makléře nebo RK, inzerát prodej komerční prostory s garáží a nabízím komerční prostory Slatiňany. Požadovaná cena nemovitosti je 1 Kč. S nemovitostí je nabízena i garáž. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 24.07.2017.

Fotogalerie: Prodej restaurace 237m2 - prodej komerční prostory 5+1 a větší, 237 m2 s garáží Schmoranzova Slatiňany

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Prodej restaurace 237m2 - prodej komerční prostory 5+1 a větší, 237 m2 s garáží Schmoranzova Slatiňany

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti