Prodej rodinného domu 135 m², pozemek 171 m²

Prodej rodinného domu 135 m², pozemek 171 m²
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Vysoký Újezd
  • Velikost: 4+kk, 135 m2
  • Volný od: 20.06.2017
  • Aktualizace inzerátu: 10.10.2017
  • Cena: 6 170 000 Kč
  • Garáž: ano
  • Zahrada: ano
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: BYDLENÍ U GOLFU Nový řadový dům s terasou a zahradou v soudobém rezidenčním komplexu v obci Vysoký Újezd u Rudné, nedaleko Prahy. Rezidence nabízí výjimečné soukromí, krásné výhledy do okolní přírody a kompletní občanskou vybavenost v nejbližším okolí. Interiér domu tvoří v přízemí zádveří s prostorem pro vestavěné skříně, otevřený koncept obývacího pokoje, jídelny a kuchyně se vstupem na terasu a zahradu, samostatná toaleta. Z chodby vede schodiště do druhého nadzemního podlaží, ve kterém jsou 3 ložnice, koupelna s vanou a toaletou a technická místnost. Součástí je garáž pro 1 auto a 1 parkovací stání na pozemku před domem. Zámecké Zahrady Centrum je sofistikovaně navržený projekt novostaveb bytových a řadových domů s promyšleným designem. Hlavními výhodami této lokality je pohodlné bydlení na dosah přírodě, rekreační příležitosti a bezproblémová doprava: 12 minut do stanice metra Zličín a letiště Václava Havla, 32 minut do centra Prahy a 3 minuty na dálnici D5. Projekt tak snoubí možnosti nerušeného odpočinku i výhody velkého města. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rodinneho-domu-135-m-pozemek-171-m. Toto je inzerát developerské společnosti. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od developera bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá developerská inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Vysoký Újezd, prodej Vysoký Újezd, prodej od developerské společnosti, nabídka nemovitostí Vysoký Újezd, dům Vysoký Újezd, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Vysoký Újezd od developera bez realitky, Vysoký Újezd, dům od developera bez RK, inzerát prodej dům s garáží se zahradou a nabízím dům Vysoký Újezd. Požadovaná cena nemovitosti je 6 170 000 Kč. S nemovitostí je nabízena i garáž. Součástí nemovitosti je zahrada. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 10.10.2017.

Fotogalerie: Prodej rodinného domu 135 m², pozemek 171 m² - prodej dům 4+kk, 135 m2 s garáží se zahradou Vysoký Újezd

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Prodej rodinného domu 135 m², pozemek 171 m² - prodej dům 4+kk, 135 m2 s garáží se zahradou Vysoký Újezd

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti