Prodej rodinného domu

Prodej rodinného domu
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: , Moravská Třebová
 • Velikost: 5+kk, 649 m2
 • Volný od: 06.04.2017
 • Aktualizace inzerátu: 06.12.2016
 • Cena: 2 780 000 Kč
 • Balkon: ano
 • Garáž: ano
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Jarmila Janků
 • E-mail: jankujarmila@seznam.cz
 • Telefon: 730181017
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme k prodeji rodinný dům 5+kk v Moravské Třebové, okres Svitavy. Dispozice domu: 1.np tvoří garáž s automatickými sekčními garážovými vraty, kotelna, prádelna, spíž, úložné prostory. K dispozici jsou zde dva zdroje vytápění - plynový kotel a kotel na tuhá paliva (oba plně funkční). 2.np tvoří obytná část s kuchyní, ze které je výstup na terasu a následně dvůr za domem. Dále koupelna se sprchovým koutem a wc, jídelna, obývací pokoj s krbem, vstup na zastřešený balkon, a vstupní prostor, ze kterého rovněž vedou schody do 1. a 3.np. 3.np tvoří obytná část se třemi ložnicemi, koupelna s hydromasážní vanou a oddělené WC. Je zde také vstup do půdních prostor, které nabízejí velké úložné prostory nad celou plochou obytné části. Ze 3.np jsou vstupy na dva zastřešené balkony. Střecha s plechovou krytinou je po nedávné úpravě. V celém domě jsou nová plastová okna a nová barva fasády. Podlahy v 2.np jsou plovoucí v kombinaci s dlažbou, ve 3.np jsou parkety a plovoucí podlaha, v koupelně dlažba. Za domem se nachází dvůr se zámkovou dlažbou, s posezením pod pergolou a novým krbem, kůlna a malý vinný sklep s možností dlouhodobého skladování ovoce a zeleniny. Na dvůr navazuje zahrada, velmi pěkně udržovaná, s výměrou 560 m2. Oplocená novým dřevěným plotem, který zajišťuje soukromí. Převážná část oken je směrovaná na západ, dům je prosvětlen. Dům prošel průběžnými úpravami a rekonstrukcemi, v současné době nevyžaduje žádnou investici. Dům není zatížen hypotékou ani jinými závazky. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rodinneho-domu-88. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Moravská Třebová, prodej Moravská Třebová, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Moravská Třebová, dům Moravská Třebová, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Moravská Třebová od realitky, Moravská Třebová, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům s balkonem s garáží se zahradou a nabízím dům Moravská Třebová. Požadovaná cena nemovitosti je 2 780 000 Kč. Nemovitost má balkon. S nemovitostí je nabízena i garáž. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Jarmila Janků, e-mail: jankujarmila@seznam.cz, telefon: 730181017. Inzerát byl aktualizován dne 06.12.2016.

Fotogalerie: Prodej rodinného domu - prodej dům 5+kk, 649 m2 s balkonem s garáží se zahradou Moravská Třebová

Prodej rodinného domu 1 Prodej rodinného domu 2 Prodej rodinného domu 3 Prodej rodinného domu 4 Prodej rodinného domu 5 Prodej rodinného domu 6

Umístění na mapě: Prodej rodinného domu - prodej dům 5+kk, 649 m2 s balkonem s garáží se zahradou Moravská Třebová

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti