Prodej rodinného domu – Kralice na Hané

Prodej rodinného domu – Kralice na Hané
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Kralice na Hané
  • Velikost: 1410 m2
  • Volný od: 19.09.2016
  • Aktualizace inzerátu: 20.09.2016
  • Cena: 1 300 000 Kč
  • Kontakt: Irena Řehořková
  • E-mail: vasereality@post.cz
  • Telefon: 777148150
Upravit hledání

Text inzerátu: VÝHODNÁ NABÍDKA! Prodej samostatně stojícího rodinného domu v Kralicích na Hané s vysokou občanskou vybaveností (20km od Olomouce, 5 km do Přerova a Prostějova) Dům je 3+1 s koupelnou, přízemní objekt napojen na veškeré IS, el. 220/380, voda obecní+studna, v domě je zaveden plyn( kombinovaný plynový kotel). Dům je ihned k nastěhování, jsou nové rozvody plynu v mědi, střecha pálená taška, jinak 60tá léta. Velmi pěkná zahrada u domu, uzavřená, klidné místo. Pozemek má celkově 1.410m2. Vzhledem k tomu, že nebyl dodán energetický štítek: PENB - G Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rodinneho-domu-kralice-na-hane. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Kralice na Hané, prodej Kralice na Hané, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Kralice na Hané, dům Kralice na Hané, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Kralice na Hané od realitky, Kralice na Hané, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Kralice na Hané. Požadovaná cena nemovitosti je 1 300 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: Irena Řehořková, e-mail: vasereality@post.cz, telefon: 777148150. Inzerát byl aktualizován dne 20.09.2016.

Fotogalerie: Prodej rodinného domu – Kralice na Hané - prodej dům 1410 m2 Kralice na Hané

Prodej rodinného domu – Kralice na Hané 1 Prodej rodinného domu – Kralice na Hané 2 Prodej rodinného domu – Kralice na Hané 3 Prodej rodinného domu – Kralice na Hané 4 Prodej rodinného domu – Kralice na Hané 5 Prodej rodinného domu – Kralice na Hané 6

Umístění na mapě: Prodej rodinného domu – Kralice na Hané - prodej dům 1410 m2 Kralice na Hané

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti