Prodej rodinného domu v obci Jedovnice okres Blansko

Prodej rodinného domu v obci Jedovnice okres Blansko
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Jedovnice
  • Velikost: 5+1 a větší, 205 m2
  • Volný od: 12.10.2017
  • Aktualizace inzerátu: 29.11.2017
  • Cena: 950 000 Kč
  • Kontakt: Bonusreal Bonusreal
  • E-mail: info@bonusreal.cz
  • Telefon: 776755126
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme prodej rodinného domu 5+1 v obci (městys) Jedovnice, okres Blansko. Jedovnice se nachází 25 km severně od Brna v okrese Blansko, kde je veškerá občanská vybavenost a je známa i jako vyhledávaná rekreační oblast díky rybníku Olšovci. Jedná se o nepodsklepený, dvoupodlažní rodinný dům se sedlovou střechou. Stáří domu cca 100 let, zdivo kámen -cihla, ZP domu 110 m2, UP domu 200 m2, zahrádka 51 m2, CP pozemku 205 m2. ÚT plynové, ohřev teplé vody el. bojlerem. Podlahy betonové, dřevo a dlažba. DISPOZICE: 1.NP: vstup, obývací pokoj, kuchyň, koupelna, WC, kotelna, komora, chodba a obytná místnost. 2.NP: 3x obytná místnost, vstup na terasu. Dům je napojen na veškeré IS (elektro, plyn, voda, kanalizace). Jedovnice mají dobrou dostupnost do Brna i Blanska, naleznete zde školku, školu, lékaře, úřady, rybník a autokemp Olšovec, cyklostezky, blízký Moravský kras,aj. V případě zájmu další foto emailem. Financování nemovitostí můžeme zajistit vlastním partnerem. Video: Další informace a více nabídek najdete na stránkách bonusreal, nebo volejte makléře 776 755 126. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rodinneho-domu-v-obci-jedovnice-okres-blansko. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Jedovnice, prodej Jedovnice, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Jedovnice, dům Jedovnice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Jedovnice od realitky, Jedovnice, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Jedovnice. Požadovaná cena nemovitosti je 950 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: Bonusreal Bonusreal, e-mail: info@bonusreal.cz, telefon: 776755126. Inzerát byl aktualizován dne 29.11.2017.

Fotogalerie: Prodej rodinného domu v obci Jedovnice okres Blansko - prodej dům 5+1 a větší, 205 m2 Jedovnice

Prodej rodinného domu v obci Jedovnice okres Blansko 1 Prodej rodinného domu v obci Jedovnice okres Blansko 2 Prodej rodinného domu v obci Jedovnice okres Blansko 3 Prodej rodinného domu v obci Jedovnice okres Blansko 4 Prodej rodinného domu v obci Jedovnice okres Blansko 5 Prodej rodinného domu v obci Jedovnice okres Blansko 6 Prodej rodinného domu v obci Jedovnice okres Blansko 7 Prodej rodinného domu v obci Jedovnice okres Blansko 8 Prodej rodinného domu v obci Jedovnice okres Blansko 9 Prodej rodinného domu v obci Jedovnice okres Blansko 10 Prodej rodinného domu v obci Jedovnice okres Blansko 11 Prodej rodinného domu v obci Jedovnice okres Blansko 12 Prodej rodinného domu v obci Jedovnice okres Blansko 13 Prodej rodinného domu v obci Jedovnice okres Blansko 14 Prodej rodinného domu v obci Jedovnice okres Blansko 15 Prodej rodinného domu v obci Jedovnice okres Blansko 16

Umístění na mapě: Prodej rodinného domu v obci Jedovnice okres Blansko - prodej dům 5+1 a větší, 205 m2 Jedovnice

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti