Prodej Rodinný dům, Žákovice

Prodej Rodinný dům, Žákovice
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: , Žákovice
 • Velikost: 4+1, 1180 m2
 • Volný od: 09.02.2017
 • Aktualizace inzerátu: 09.02.2017
 • Cena: 1 Kč
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Jiří Váhala
 • E-mail: 1cmr@seznam.cz
 • Telefon: 602732968
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme prodej rodinného domu s garáži určeného k celkové rekonstrukci v obci Žákovice v okrese Přerov. Rodinný dům z pálených cihel má dispozici 4+1 s novými plastovými okny, částečná rekonstrukce rozvodů vody a elektřiny. Současný stav domu nabízí novým majitelům prostory v přízemí a na prostorné půdě, které si mohou přizpůsobit dle jejich představ. Dodávka vody z vlastní studny, v domě zavedena elektřina i plyn. Obecní vodovod i kanalizace na hranici pozemku. K domu dále patří hospodářská budova. Energetická třída G – energetický štítek nebyl dosud vyhotoven. Existence obce je dle doložených zpráv roku 1293. V obci je fotbalové hřiště s víceúčelovým sportovištěm, výletiště, kulturní dům, prodejna potravin a pohostinství. Náves je tvořena řadově stojícími grunty, které tvoří prostor podlouhlého tvaru se zvonicí a s památníkem obětem I. světové války. V západní části obce se nachází vodní mlýn s malou vodní elektrárnou. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rodinny-dum-zakovice-4. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Žákovice, prodej Žákovice, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Žákovice, dům Žákovice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Žákovice od realitky, Žákovice, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům se zahradou a nabízím dům Žákovice. Požadovaná cena nemovitosti je 1 Kč. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Jiří Váhala, e-mail: 1cmr@seznam.cz, telefon: 602732968. Inzerát byl aktualizován dne 09.02.2017.

Fotogalerie: Prodej Rodinný dům, Žákovice - prodej dům 4+1, 1180 m2 se zahradou Žákovice

Prodej Rodinný dům, Žákovice 1 Prodej Rodinný dům, Žákovice 2 Prodej Rodinný dům, Žákovice 3 Prodej Rodinný dům, Žákovice 4 Prodej Rodinný dům, Žákovice 5 Prodej Rodinný dům, Žákovice 6 Prodej Rodinný dům, Žákovice 7 Prodej Rodinný dům, Žákovice 8 Prodej Rodinný dům, Žákovice 9 Prodej Rodinný dům, Žákovice 10

Umístění na mapě: Prodej Rodinný dům, Žákovice - prodej dům 4+1, 1180 m2 se zahradou Žákovice

Kontaktovat majitele

Chcete napřímo kontaktovat majitele tohoto inzerátu? Vyplňte o sobě co nejvíce informací a klikněte na tlačítko "Odeslat".

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti