Prodej stavebních pozemků ve Šťáhlavech u Plzně

Prodej stavebních pozemků ve Šťáhlavech u Plzně
 • Typ nemovitosti: pozemek
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: V Zahradách, Plzeň
 • Velikost: 667 m2
 • Volný od: 17.02.2017
 • Aktualizace inzerátu: 17.02.2017
 • Cena: 1 600 800 Kč
 • Cena: 2400 Kč za 1 m2
 • Kontakt: Romana Schläferová
 • E-mail: schlaferova@rm-plzen.cz
 • Telefon: 773633992
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme k prodeji rovinaté stavební pozemky o celkové výměře od 667 m2 - 1 110 m2. Cena jednotlivých parcel je od 1950,-Kč do 2400,-Kč/m2. Jedná se o komplex stavebních pozemků se sítěmi, které jsou zkolaudovány a předány konečným uživatelům (obec, RWE, ČEZ ). Komunikace a veřejné osvětlení bylo předáno do majetku obce.Územním plánem jsou pozemky určeny pro čisté bydlení. Jedná se o vhodnou investiční příležitost nebo možnost pro realizaci vlastní stavby.Přípojky vody a kanalizace jsou ukončeny cca. 1-2m od vnitřní hranice pozemku.Plynová přípojka je ukončena ve sloupku měření na hranici pozemku.Na každé parcele je zapsáno věcné břemeno o velikosti cca.25x25cm ve prospěch společnosti ČEZ pro umístění rozvodného sloupku elektrické energie. Přístupovou cestou je zde asfaltová komunikace s osvětlením. Jedná se o velmi klidnou a žádanou lokalitu s veškerou občanskou a dopravní vybaveností. Tyto pozemky nejsou zatíženy žádnou právní vadou a nic nebrání úspěšnému převodu na katastrálním úřadu. Možné financovat hypotečním úvěrem nebo úvěrem ze stavebního spoření, které pro vás rádi zdarma vyřídíme v kterékoliv bance. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a domluvte si prohlídku na níže uvedeném tel. čísle. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-stavebnich-pozemku-ve-stahlavech-u-plzne. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Plzeň, prodej Plzeň, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Plzeň, pozemek Plzeň, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Plzeň od realitky, V Zahradách Plzeň, pozemek od makléře nebo RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Plzeň. Požadovaná cena nemovitosti je 1 600 800 Kč. Cena za metr čtvereční je 2400 Kč/m2. Pro více informací kontaktujte: Romana Schläferová, e-mail: schlaferova@rm-plzen.cz, telefon: 773633992. Inzerát byl aktualizován dne 17.02.2017.

Fotogalerie: Prodej stavebních pozemků ve Šťáhlavech u Plzně - prodej pozemek 667 m2 V Zahradách Plzeň

Prodej stavebních pozemků ve Šťáhlavech u Plzně 1 Prodej stavebních pozemků ve Šťáhlavech u Plzně 2 Prodej stavebních pozemků ve Šťáhlavech u Plzně 3

Umístění na mapě: Prodej stavebních pozemků ve Šťáhlavech u Plzně - prodej pozemek 667 m2 V Zahradách Plzeň

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti