Pronájem 1+1, ul. Lidická tř., České Budějovice

Pronájem 1+1, ul. Lidická tř., České Budějovice
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Lidická tř., České Budějovice
  • Velikost: 1+1, 35 m2
  • Volný od: 02.02.2016
  • Aktualizace inzerátu: 20.01.2017
  • Cena: 6 500 Kč
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme pronájem bytu 1+1, 35 m2, zvýšené přízemí, ul. Lidická tř. v klidné lokalitě Rožnova v Českých Budějovicích. Byt je část. vybavený - kuch. linkou s el. sporákem, ledničkou, stolem, židlemi, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí. V koupelně vana. Podlahovou krytinu tvoří - dlažba a PVC. Okna jsou orientována na V. K dispozici sklep a kolárna. Dům je zděný bez výtahu. Majitel preferuje nekuřáky, bez domácích mazlíčků - max. 2 osoby. Bez trvalého bydliště! K dispozici ihned. Měsíční nájem činí 6.500,- Kč vč. vody a topení + el. - přepis na nájemce, kauce je ve výši 7.000,- Kč + provize RK jeden měsíční nájem. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-1-1-ul-lidicka-tr-ceske-budejovice-2. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt České Budějovice, pronájem České Budějovice, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí České Budějovice, byt České Budějovice, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt České Budějovice od realitky, Lidická tř. České Budějovice, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt České Budějovice. Požadovaná cena nemovitosti je 6 500 Kč. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 20.01.2017.

Fotogalerie: Pronájem 1+1, ul. Lidická tř., České Budějovice - pronájem byt 1+1, 35 m2 Lidická tř. České Budějovice

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Pronájem 1+1, ul. Lidická tř., České Budějovice - pronájem byt 1+1, 35 m2 Lidická tř. České Budějovice

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti