Pronájem byt 2+kk s parkovacím stáním, Mratín

Pronájem byt 2+kk s parkovacím stáním, Mratín
 • Typ nemovitosti: byt
 • Typ inzerátu: pronájem
 • Lokalita: Brandýská, Mratín
 • Velikost: 2+kk, 64 m2
 • Volný od: 02.12.2016
 • Aktualizace inzerátu: 03.12.2016
 • Cena: 14 000 Kč
 • Balkon: ano
 • Kontakt: Ondřej Němeček
 • E-mail: bytmratin@seznam.cz
 • Telefon: 733703210
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízím k pronájmu byt 2kk (64m2) s balkonem a vlastním parkovacím stáním před vchodem. Jedná se o řadovou výstavbu z roku 2006, 2. nadzemní podlaží. Byt je orientován na jih, velmi světlý, klidný, s dostatkem úložného prostoru. Kuchyň vybavena všemi spotřebiči (lednice, trouba, myčka, mikrovlnná trouba). Koupelna po rekonstrukci včetně pračky se sušičkou. V ceně nájmu zahrnut i internet. Lokalita klidná s dobrou dojezdovou vzdáleností do Prahy – autem 10min na metro Letňany, zastávka bus 50m od domu. V obci dětské hřiště, cyklostezka, beach volejbal, potraviny, benzínová pumpa , 2 restaurace a pošta. Bydlení vhodné pro pár či rodinu, nekuřáky a bez větších zvířat. K nastěhování ihned. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-byt-2-kk-s-parkovacim-stanim-mratin. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Mratín, pronájem Mratín, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Mratín, byt Mratín, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Mratín bez realitky, Brandýská Mratín, byt od majitele bez RK, inzerát pronájem byt s balkonem a nabízím byt Mratín. Požadovaná cena nemovitosti je 14 000 Kč. Nemovitost má balkon. Pro více informací kontaktujte: Ondřej Němeček, e-mail: bytmratin@seznam.cz, telefon: 733703210. Inzerát byl aktualizován dne 03.12.2016.

Fotogalerie: Pronájem byt 2+kk s parkovacím stáním, Mratín - pronájem byt 2+kk, 64 m2 s balkonem Brandýská Mratín

Pronájem byt 2+kk s parkovacím stáním, Mratín 1 Pronájem byt 2+kk s parkovacím stáním, Mratín 2 Pronájem byt 2+kk s parkovacím stáním, Mratín 3 Pronájem byt 2+kk s parkovacím stáním, Mratín 4 Pronájem byt 2+kk s parkovacím stáním, Mratín 5 Pronájem byt 2+kk s parkovacím stáním, Mratín 6 Pronájem byt 2+kk s parkovacím stáním, Mratín 7

Umístění na mapě: Pronájem byt 2+kk s parkovacím stáním, Mratín - pronájem byt 2+kk, 64 m2 s balkonem Brandýská Mratín

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti