Pronájem bytu 2+1 Židlochovice

Pronájem bytu 2+1 Židlochovice
 • Typ nemovitosti: byt
 • Typ inzerátu: pronájem
 • Lokalita: Sídliště Družba, Židlochovice
 • Velikost: 2+1, 52 m2
 • Volný od: 04.12.2017
 • Aktualizace inzerátu: 04.12.2017
 • Cena: 7 500 Kč
 • Balkon: ano
 • Kontakt: Andrea Toušková
 • E-mail: ajka232@gmail.com
 • Telefon: 604217588
Upravit hledání

Text inzerátu: Se souhlasem majitele vám nabízíme k pronájmu krásný byt o dispozici 2+1 v Židlochovicích. Byt má celkovou výměru 52 m², nachází se ve 2.NP/4.NP panelového domu po celkové revitalizaci, včetně plastových oken se žaluziema, stupaček, sítě proti hmyzu, vchodových dveří, nové inženýrské sítě. Byt se nabízí částečně vybaven, pokoje jsou neprůchozí. V kuchyni, koupelně a toaletě je nová dlažba a obklady, nové sanitární zařízení. Byt má balkon. Součástí pronájmu je sklepní koje a možnost používání kočárkárny. Kuchyně má zabudovanou kuchyňskou linku, plynový sporák el. trouba, odsavač par, dřez, přípojka a odpad na pračku (chladnička, mikrovlnka po dohodě) dlažba. Obývací pokoj je zařízen nábytkovou stěnou. Ložnice může být částečně zařízena (po dohodě). Předsíň je zařízena velkou vestavnou skříní a věšákovou stěnou. Koupelna je zařízena vanou, umyvadlem, toaletní skříňkou, odsavač par, obklady. Toaleta oddělena od koupelny, odsavač par, obklady. Parkování auta je možno před domem. Autobusové nádraží 300m (spoj do Brna pravidelný po cca 30min., doba jízdy na ÚAN 25min.). Školka, základní škola, gymnázium, poliklinika, lékárna, městský úřad, pošta, obchody, supermarket Penny, množství restaurací, zámecký park, atd. vše do 300m. Cena za pronájem včetně inkasa 12.000,- Kč. (7.500 Kč, inkaso cca 4.500 Kč). Požadujeme slušné lidi, nekuřáky, bez psů. Byt je volný ihned k nastěhování. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-bytu-2-1-zidlochovice. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Židlochovice, pronájem Židlochovice, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Židlochovice, byt Židlochovice, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Židlochovice od realitky, Sídliště Družba Židlochovice, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt s balkonem a nabízím byt Židlochovice. Požadovaná cena nemovitosti je 7 500 Kč. Nemovitost má balkon. Pro více informací kontaktujte: Andrea Toušková, e-mail: ajka232@gmail.com, telefon: 604217588. Inzerát byl aktualizován dne 04.12.2017.

Fotogalerie: Pronájem bytu 2+1 Židlochovice - pronájem byt 2+1, 52 m2 s balkonem Sídliště Družba Židlochovice

Pronájem bytu 2+1 Židlochovice 1 Pronájem bytu 2+1 Židlochovice 2 Pronájem bytu 2+1 Židlochovice 3 Pronájem bytu 2+1 Židlochovice 4 Pronájem bytu 2+1 Židlochovice 5 Pronájem bytu 2+1 Židlochovice 6 Pronájem bytu 2+1 Židlochovice 7

Umístění na mapě: Pronájem bytu 2+1 Židlochovice - pronájem byt 2+1, 52 m2 s balkonem Sídliště Družba Židlochovice

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti