Pronájem bytu 3+1 v ulici Kabelíkova v Přerově

Pronájem bytu 3+1 v ulici Kabelíkova v Přerově
 • Typ nemovitosti: byt
 • Typ inzerátu: pronájem
 • Lokalita: Kabelíkova, Přerov
 • Velikost: 3+1, 82 m2
 • Volný od: 01.09.2017
 • Aktualizace inzerátu: 23.07.2017
 • Cena: 14 000 Kč
 • Balkon: ano
 • Kontakt: Michaela Pavelková
 • E-mail: mispavka@gmail.com
 • Telefon: -
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízím k pronájmu prostorný byt 3+1 po částečné rekonstrukci v ulici Kabelíkova v Přerově. Byt se nachází ve 2. patře cihlového domu s novým výtahem. Rozloha bytu je cca 82m2. Byt je vhodný pro rodinu i jednotlivce a je z něj krásný výhled. Z 2. strany domu se nachází dětské hřiště. Byt je situován ve výborné lokalitě, cca 2 min. od autobusové zastávky, 10 min od nemocnice, 10 min od supermarketu Albert a 20 min od centra města. Byt je vybaven prostornou kuchyní s jídelnou, součástí je plynový sporák, trouba, myčka nádobí a úložné prostory. Koupelna a WC jsou v samostatné místnosti. obojí je po rekonstrukci v roce 2010. koupelna je vybavena sprchovým koute, vanou, umyvadlem s velkým zrcadlem a koupelnovou skříňkou. K bytu náleží 2 prostorné balkóny. v 1 z místností se nachází velká vestavěná skříň. Je zde možnost sušit prádlo ve velké společné sušárně a umístit kola a kočárky do společné kočárkárny. Prosím pouze nekuřáci. 14 000 Kč/měs. včetně inkasa + 2 nájmy dopředu. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-bytu-3-1-v-ulici-kabelikova-v-prerove. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Přerov, pronájem Přerov, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Přerov, byt Přerov, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Přerov bez realitky, Kabelíkova Přerov, byt od majitele bez RK, inzerát pronájem byt s balkonem a nabízím byt Přerov. Požadovaná cena nemovitosti je 14 000 Kč. Nemovitost má balkon. Pro více informací kontaktujte: Michaela Pavelková, e-mail: mispavka@gmail.com, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 23.07.2017.

Fotogalerie: Pronájem bytu 3+1 v ulici Kabelíkova v Přerově - pronájem byt 3+1, 82 m2 s balkonem Kabelíkova Přerov

Pronájem bytu 3+1 v ulici Kabelíkova v Přerově 1 Pronájem bytu 3+1 v ulici Kabelíkova v Přerově 2 Pronájem bytu 3+1 v ulici Kabelíkova v Přerově 3 Pronájem bytu 3+1 v ulici Kabelíkova v Přerově 4 Pronájem bytu 3+1 v ulici Kabelíkova v Přerově 5 Pronájem bytu 3+1 v ulici Kabelíkova v Přerově 6 Pronájem bytu 3+1 v ulici Kabelíkova v Přerově 7 Pronájem bytu 3+1 v ulici Kabelíkova v Přerově 8 Pronájem bytu 3+1 v ulici Kabelíkova v Přerově 9 Pronájem bytu 3+1 v ulici Kabelíkova v Přerově 10 Pronájem bytu 3+1 v ulici Kabelíkova v Přerově 11 Pronájem bytu 3+1 v ulici Kabelíkova v Přerově 12 Pronájem bytu 3+1 v ulici Kabelíkova v Přerově 13 Pronájem bytu 3+1 v ulici Kabelíkova v Přerově 14 Pronájem bytu 3+1 v ulici Kabelíkova v Přerově 15

Umístění na mapě: Pronájem bytu 3+1 v ulici Kabelíkova v Přerově - pronájem byt 3+1, 82 m2 s balkonem Kabelíkova Přerov

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti