pronájem bytu Špičák

pronájem bytu Špičák
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Sruby , Špičák
  • Velikost: 3+kk, 65 m2
  • Volný od: 01.04.2018
  • Aktualizace inzerátu: 04.01.2018
  • Cena: 9 000 Kč
  • Kontakt: Renata Janssens
  • E-mail: ren.janssens@seznam.cz
  • Telefon: 721219480
Upravit hledání

Text inzerátu: Pronájem krásného horského apartmánu na Špičáku-Sruby, novostavba, rok 2008. Byt se nachází v klidné části -nádherná příroda, nadm.výška 920m, 500 m od sjezdovek na Špičáku, Železné Rudy a Javoru. Přístup na pozemek je uzavřen závorou na dálkové ovladaní, malá budova s 12 byty, , 2. poschodi s výtahem, prostorný sklep a parkovací staní. Byt 3+kk, 65 m² se skládá z předsíně s vestavěnou skříní, kompletně vybavenou koupelnou se sprchovým koutem, obývacím pokojem se zabudovou postelovou skříní, vybavenou prostornou kuchyní a 2 ložnicemi. Byt je kompletně zařízený, má plovoucí podlaku, dubové dveře a velký sklep. V domě je výtah a kotelna. Pronájem měsíčně. K dispozici od 1.4.2018 Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-bytu-spicak-3. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Špičák, pronájem Špičák, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Špičák, byt Špičák, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Špičák bez realitky, Sruby Špičák, byt od majitele bez RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Špičák. Požadovaná cena nemovitosti je 9 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: Renata Janssens, e-mail: ren.janssens@seznam.cz, telefon: 721219480. Inzerát byl aktualizován dne 04.01.2018.

Fotogalerie: pronájem bytu Špičák - pronájem byt 3+kk, 65 m2 Sruby Špičák

pronájem bytu Špičák 1 pronájem bytu Špičák 2 pronájem bytu Špičák 3 pronájem bytu Špičák 4 pronájem bytu Špičák 5 pronájem bytu Špičák 6 pronájem bytu Špičák 7 pronájem bytu Špičák 8 pronájem bytu Špičák 9

Umístění na mapě: pronájem bytu Špičák - pronájem byt 3+kk, 65 m2 Sruby Špičák

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti