Pronájem domu Vamberk po rekonstrukci

Pronájem domu Vamberk po rekonstrukci
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: pronájem
 • Lokalita: , Vamberk
 • Velikost: 131 m2
 • Volný od: 13.11.2017
 • Aktualizace inzerátu: 13.11.2017
 • Cena: 15 000 Kč
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Blanka Ziková
 • E-mail: blaskal@seznam.cz
 • Telefon: -
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme pronájem částečně zařízeného domu ve Vamberku, po kompletní rekonstrukci, zateplení střechy, nová okna, dveře, sociální zařízení, podlahy. Dům má v přízemí - předsíň, chodbu, kuchyň, jídelnu, obyvák, samostatné WC, koupelnu s vanou, sprchovým koutem, záchodem, v prvním patře jsou dva velké pokoje. Dům je podsklepem - sušárna, technická místnost. V domě je funkční WIFI, topí se plynem. V místnostech jsou radiátory, v koupelně podlahové topení, žebřík na ručníky. Dům je vybaven lednicí, sporákem se sklokeramickou deskou, pračkou, přenosným překapávačem na kávu, nádobím. Požadujeme kauci dvou nájmů. Prohlídky jsou možné po domluvě, k nastěhování ihned. Cena 15000Kč/měs. Cena je bez energií. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-domu-vamberk-po-rekonstrukci. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti pronájem, hledám dům Vamberk, pronájem Vamberk, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Vamberk, dům Vamberk, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem dům Vamberk bez realitky, Vamberk, dům od majitele bez RK, inzerát pronájem dům se zahradou a nabízím dům Vamberk. Požadovaná cena nemovitosti je 15 000 Kč. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Blanka Ziková, e-mail: blaskal@seznam.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 13.11.2017.

Fotogalerie: Pronájem domu Vamberk po rekonstrukci - pronájem dům 131 m2 se zahradou Vamberk

Pronájem domu Vamberk po rekonstrukci 1 Pronájem domu Vamberk po rekonstrukci 2 Pronájem domu Vamberk po rekonstrukci 3 Pronájem domu Vamberk po rekonstrukci 4 Pronájem domu Vamberk po rekonstrukci 5 Pronájem domu Vamberk po rekonstrukci 6 Pronájem domu Vamberk po rekonstrukci 7 Pronájem domu Vamberk po rekonstrukci 8 Pronájem domu Vamberk po rekonstrukci 9 Pronájem domu Vamberk po rekonstrukci 10

Umístění na mapě: Pronájem domu Vamberk po rekonstrukci - pronájem dům 131 m2 se zahradou Vamberk

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti