Pronájem garsoniéry, ul. E. Beneše, Č. Budějovice

Pronájem garsoniéry, ul. E. Beneše, Č. Budějovice
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: E. Beneše, České Budějovice
  • Velikost: 1+kk, 20 m2
  • Volný od: 02.03.2018
  • Aktualizace inzerátu: 05.03.2018
  • Cena: 6 500 Kč
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme pronájem garsoniéry, 20 m2, přízemí, ul. E. Beneše v Suchém Vrbném v Českých Budějovicích. Byt je část. vybavený - kuch. linkou s el. sporákem, ledničkou, stolem, židlemi a pohovkou. V koupelně vana. Podlahovou krytinu tvoří - dlažba a plov. podlahy. K dispozici skep. Vytápění plyn. kotlem. Byt je v původním stavu. Dům je zděný bez výtahu s plast. okny (PENB - G). Majitel preferuje nekuřáky - max. 1 osobu. K dispozici ihned. Měsíční nájem činí 6.500,- Kč vč. vody a topení + el. - přepis na nájemce, kauce je ve výši 6.500,- Kč + provize RK jeden měsíční nájem. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-garsoniery-ul-e-benese-c-budejovice. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt České Budějovice, pronájem České Budějovice, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí České Budějovice, byt České Budějovice, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt České Budějovice od realitky, E. Beneše České Budějovice, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt České Budějovice. Požadovaná cena nemovitosti je 6 500 Kč. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 05.03.2018.

Fotogalerie: Pronájem garsoniéry, ul. E. Beneše, Č. Budějovice - pronájem byt 1+kk, 20 m2 E. Beneše České Budějovice

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Pronájem garsoniéry, ul. E. Beneše, Č. Budějovice - pronájem byt 1+kk, 20 m2 E. Beneše České Budějovice

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti