Pronájem mez. bytu 4+1, ul. Čechova, Č. Budějovice

Pronájem mez. bytu 4+1, ul. Čechova, Č. Budějovice
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Čechova, České Budějovice
  • Velikost: 4+1, 120 m2
  • Volný od: 01.07.2017
  • Aktualizace inzerátu: 03.07.2017
  • Cena: 13 200 Kč
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme pronájem mezonetového bytu 4+1, rozloha 120 m2, 3. patro, ul. Čechova v Havlíčkově kolonii v Českých Budějovicích. Byt je kompletně vybavený vč. ledničky s mrazákem, skříní, postelí, pohovky, PC stolků, policové stěny z masivu, TV, rádia, vysavače, atd.. Jsou zde 2 koupelny s toaletami - vana, sprchový kout. Podlahovou krytinu tvoří - parkety, dřev. prkenné podlahy, linoleum. Bez sklepu. K dispozici kolárna a komora. Vytápění a ohřev vody je řešeno plyn. kotlem. Dům je zděný bez výtahu s plast. okny (PENB - D). Majitelka preferuje nekuřáky a bez domácích mazlíčků. Byt je v hodný pro rodinu i studenty - max. 6 osob. Bez trvalého bydliště! K dispozici od 01.07.2017, prohlídky po dohodě. Měsíční nájem činí 13.200,- Kč + 3.600,- Kč energie vč. internetu (při obsazenosti 6-ti studentů pronájem - 2.800,- Kč/os.), kauce je ve výši 33.600,- Kč + provize RK 13.200,- Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-mez-bytu-4-1-ul-cechova-c-budejovice. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt České Budějovice, pronájem České Budějovice, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí České Budějovice, byt České Budějovice, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt České Budějovice od realitky, Čechova České Budějovice, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt České Budějovice. Požadovaná cena nemovitosti je 13 200 Kč. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 03.07.2017.

Fotogalerie: Pronájem mez. bytu 4+1, ul. Čechova, Č. Budějovice - pronájem byt 4+1, 120 m2 Čechova České Budějovice

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Pronájem mez. bytu 4+1, ul. Čechova, Č. Budějovice - pronájem byt 4+1, 120 m2 Čechova České Budějovice

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti