Pronájem, nebytové prostory Sokolnice

Pronájem, nebytové prostory Sokolnice
  • Typ nemovitosti: komerční prostory
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: , Sokolnice
  • Velikost: 170 m2
  • Volný od: 06.06.2017
  • Aktualizace inzerátu: 06.06.2017
  • Cena: 13 100 Kč
  • Kontakt: Květa Oborná
  • E-mail: kveta.oborna@seznam.cz
  • Telefon: 736692106
Upravit hledání

Text inzerátu: Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout k pronájmu nebytové prostory o CP cca 170 m2, které se nachází v přízemí nově rekonstruované budovy v Sokolnicích u Brna, vzdálené cca 8 km od Brna. Lokalita ve které se prostory k pronájmu nachází,má velmi dobrou dopravní dostupnost na dálnice všemi směry - Praha, Bratislava, Olomouc. Celý areál je střežen kamerovým systémem. Prostory lze využít pro lehkou výrobu, dílny, skladování, obchodní činnost, pro zřízení distribučního, prodejního nebo servisního centra, celní sklad apod. Prostory tvoří dvě propojené haly, se samostatnými přístupy stahovacími vraty. V jedné hale se nachází kancelář s vybavením , francouzským oknem a vstupními vraty se dveřmi, šíře vrat 240 cm a výška 220 cm, haly jsou propojeny dveřmi. V druhé hale jsou umístěny vrata se šíří 255 cm a výškou vrat 320 cm. Podlahy v halách - dlažba. Parkování je možné na zpevněných plochách před objektem. Nabízené prostory mají zajištěno vytápění – ústřední ( centrální )pro celý objekt, elektřina 230/400 V, voda, sociální zázemí společné v objektu. Cena pronájmu včetně DPH 12.100 Kč/ měsíčně + záloha na energie cca 1000 Kč + 1x vratná bezpečnostní, vratná kauce ve výši nájmu. Náklady na vodu a elektřinu – jsou vyúčtovávány dle skutečné výše spotřeby. Prostory jsou volné a ihned k pronájmu. V případě dotazů a zájmu o prohlídku se na nás můžete kdykoliv obrátit Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-nebytove-prostory-sokolnice. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční prostory, nemovitosti pronájem, hledám komerční prostory Sokolnice, pronájem Sokolnice, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Sokolnice, komerční prostory Sokolnice, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční prostory Sokolnice bez realitky, Sokolnice, komerční prostory od majitele bez RK, inzerát pronájem komerční prostory a nabízím komerční prostory Sokolnice. Požadovaná cena nemovitosti je 13 100 Kč. Pro více informací kontaktujte: Květa Oborná, e-mail: kveta.oborna@seznam.cz, telefon: 736692106. Inzerát byl aktualizován dne 06.06.2017.

Fotogalerie: Pronájem, nebytové prostory Sokolnice - pronájem komerční prostory 170 m2 Sokolnice

Pronájem, nebytové prostory Sokolnice 1 Pronájem, nebytové prostory Sokolnice 2 Pronájem, nebytové prostory Sokolnice 3 Pronájem, nebytové prostory Sokolnice 4 Pronájem, nebytové prostory Sokolnice 5 Pronájem, nebytové prostory Sokolnice 6 Pronájem, nebytové prostory Sokolnice 7 Pronájem, nebytové prostory Sokolnice 8 Pronájem, nebytové prostory Sokolnice 9 Pronájem, nebytové prostory Sokolnice 10 Pronájem, nebytové prostory Sokolnice 11 Pronájem, nebytové prostory Sokolnice 12 Pronájem, nebytové prostory Sokolnice 13 Pronájem, nebytové prostory Sokolnice 14 Pronájem, nebytové prostory Sokolnice 15

Umístění na mapě: Pronájem, nebytové prostory Sokolnice - pronájem komerční prostory 170 m2 Sokolnice

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti