Pronájem obchodní prostory,Znojmo,od majitele

Pronájem obchodní prostory,Znojmo,od majitele
  • Typ nemovitosti: komerční prostory
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: nám. Svobody, Znojmo
  • Velikost: 5+kk, 88 m2
  • Volný od: 01.01.2017
  • Aktualizace inzerátu: 03.12.2016
  • Cena: 12 000 Kč
  • Kontakt: Iva Jandova
  • E-mail: iwikik@seznam.cz
  • Telefon: 722566767
Upravit hledání

Text inzerátu: Majitel pronajme atraktivní nebytový prostor,přízemí, /cihlová novostavba r.2008/ ,celková plocha 88 m2, s výlohou a samostatným bezbariérovým vchodem v polyfunkčním domě v blízkosti centra Znojma (5min.chůze do centra) ul. nám. Svobody,hlavní silniční tah na Prahu. V obchodních. prostorech je menší sklad a soc. zařízení (WC+umyvadlo). Prostory lze využít k provozování prodejny, ale i služeb, cukrárny nebo kanceláří apod. Prostory se nachází v blízkosti dvou hlavních parkovišť, městských lázní,úradů,sídliště. Vytápění:el. podlahové,(snížený tarif). Podlaha: dlažba. Prostory je možno rozdělit sádrokartonovou příčkou. Cena 12000 Kc/mes + energie,vratná kauce T: 722566767 Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-obchodni-prostory-znojmo-od-majitele. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční prostory, nemovitosti pronájem, hledám komerční prostory Znojmo, pronájem Znojmo, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Znojmo, komerční prostory Znojmo, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční prostory Znojmo bez realitky, nám. Svobody Znojmo, komerční prostory od majitele bez RK, inzerát pronájem komerční prostory a nabízím komerční prostory Znojmo. Požadovaná cena nemovitosti je 12 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: Iva Jandova, e-mail: iwikik@seznam.cz, telefon: 722566767. Inzerát byl aktualizován dne 03.12.2016.

Fotogalerie: Pronájem obchodní prostory,Znojmo,od majitele - pronájem komerční prostory 5+kk, 88 m2 nám. Svobody Znojmo

Pronájem obchodní prostory,Znojmo,od majitele 1 Pronájem obchodní prostory,Znojmo,od majitele 2 Pronájem obchodní prostory,Znojmo,od majitele 3 Pronájem obchodní prostory,Znojmo,od majitele 4 Pronájem obchodní prostory,Znojmo,od majitele 5 Pronájem obchodní prostory,Znojmo,od majitele 6 Pronájem obchodní prostory,Znojmo,od majitele 7 Pronájem obchodní prostory,Znojmo,od majitele 8

Umístění na mapě: Pronájem obchodní prostory,Znojmo,od majitele - pronájem komerční prostory 5+kk, 88 m2 nám. Svobody Znojmo

Kontaktovat majitele

Chcete napřímo kontaktovat majitele tohoto inzerátu? Vyplňte o sobě co nejvíce informací a klikněte na tlačítko "Odeslat".

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti