Pronájem prodejní plochy v centru Rumburku

Pronájem prodejní plochy v centru Rumburku
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Třída 9. května, Rumburk
  • Velikost: 3+kk, 84 m2
  • Volný od: 01.12.2017
  • Aktualizace inzerátu: 10.10.2017
  • Cena: 8 000 Kč
  • Kontakt: Hana B.
  • E-mail: hakenka21@gmail.com
  • Telefon: 732200134
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízím k pronájmu prostory současné galanterie ( dříve cukrárny) ve dvoře na ulici Tř. 9. Května, Rumburk. Plocha obchodních prostor cca 84m2. Součástí je i samostatné sociální zázemí, kuchyňka a společná chodba. Prostor je vybaven zabezpečovacím zařízením. Vhodné pro provozování pizzerie, cukrárny, kavárny, či provozování služeb. Cena pronájmu 8.000,-Kč měsíčně + zálohy na energie. Kontakt: hakenka21@gmail.com, tel: 732 200 134. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-prodejni-plochy-v-centru-rumburku. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti pronájem, hledám dům Rumburk, pronájem Rumburk, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Rumburk, dům Rumburk, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem dům Rumburk bez realitky, Třída 9. května Rumburk, dům od majitele bez RK, inzerát pronájem dům a nabízím dům Rumburk. Požadovaná cena nemovitosti je 8 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: Hana B., e-mail: hakenka21@gmail.com, telefon: 732200134. Inzerát byl aktualizován dne 10.10.2017.

Fotogalerie: Pronájem prodejní plochy v centru Rumburku - pronájem dům 3+kk, 84 m2 Třída 9. května Rumburk

Pronájem prodejní plochy v centru Rumburku 1 Pronájem prodejní plochy v centru Rumburku 2 Pronájem prodejní plochy v centru Rumburku 3 Pronájem prodejní plochy v centru Rumburku 4 Pronájem prodejní plochy v centru Rumburku 5 Pronájem prodejní plochy v centru Rumburku 6 Pronájem prodejní plochy v centru Rumburku 7 Pronájem prodejní plochy v centru Rumburku 8 Pronájem prodejní plochy v centru Rumburku 9 Pronájem prodejní plochy v centru Rumburku 10

Umístění na mapě: Pronájem prodejní plochy v centru Rumburku - pronájem dům 3+kk, 84 m2 Třída 9. května Rumburk

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti