Pronajmu Restauraci v centru K.Varů

Pronajmu Restauraci v centru K.Varů
 • Typ nemovitosti: komerční prostory
 • Typ inzerátu: pronájem
 • Lokalita: Krymská 7, Karlovy Vary
 • Velikost: 220 m2
 • Volný od: 02.02.2017
 • Aktualizace inzerátu: 27.02.2018
 • Cena: 20 000 Kč
 • Cena: 91 Kč za 1 m2
 • Kontakt: Jiří Tomášek
 • E-mail: exota.kv@seznam.cz
 • Telefon: 724 318 748, 724 291 843
Upravit hledání

Text inzerátu: Pronájem zavedené restaurace (komerčního prostoru) v Karlových Varech (220 m2) Detailní informace Nabizim k pronájmu zavedenou restauraci v Karlových Varech na velmi lukrativní adrese. V bezprostřední blízkosti nemovitosti se nachází mnoho kancelářských budov plných potencionálních zákazníků (VZP, Finanční úřad, městský soud a další). Restaurace je pronajímána kompletně vybavená. Kuchyň je zařízena nerezovými pulty a spotřebiči (trouba, sporák, fritézy, mikrovlnky, 2x myčka nádobí, chladící stůl, mraznička). Restaurace sestává ze tří oddělených místností. Kapacita míst k sezení je 80 osob. Jedna z místností je zařízena jako privátní klub s kulečníkem a gaučovým sezením. Restaurace dále sestává ze tří skladů, ve kterých se nachází police pro uskladnění potravin atd., čtyři pultové mrazáky a tři lednice. Další místností je kancelář se zázemím pro personál. Samozřejmostí jsou také dvě WC pro ženy a jedno pro muže. K restauraci dále náleží předzahrádka o rozloze 57 m2 v osobním vlastnictví a terasa s dětským hřištěm o rozloze 94 m2 pronajímaná od majitele domu Krymská 5 cca za 4000 Kč/rok. Restaurace je umístěna ve vnitrobloku obytných domů, díky čemuž je zde klid a bezpečí, což ocení především návštěvníci s dětmi. 2000-,Kč záloha na vodu, 3600,- platba do fondů oprav a služeb, 20000-,Kč nájem, 60000-,Kč vratná kauce Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajmu-restauraci-v-centru-k-varu. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční prostory, nemovitosti pronájem, hledám komerční prostory Karlovy Vary, pronájem Karlovy Vary, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Karlovy Vary, komerční prostory Karlovy Vary, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční prostory Karlovy Vary bez realitky, Krymská 7 Karlovy Vary, komerční prostory od majitele bez RK, inzerát pronájem komerční prostory a nabízím komerční prostory Karlovy Vary. Požadovaná cena nemovitosti je 20 000 Kč. Cena za metr čtvereční je 91 Kč/m2. Pro více informací kontaktujte: Jiří Tomášek, e-mail: exota.kv@seznam.cz, telefon: 724 318 748, 724 291 843. Inzerát byl aktualizován dne 27.02.2018.

Fotogalerie: Pronajmu Restauraci v centru K.Varů - pronájem komerční prostory 220 m2 Krymská 7 Karlovy Vary

Pronajmu Restauraci v centru K.Varů 1 Pronajmu Restauraci v centru K.Varů 2 Pronajmu Restauraci v centru K.Varů 3 Pronajmu Restauraci v centru K.Varů 4 Pronajmu Restauraci v centru K.Varů 5 Pronajmu Restauraci v centru K.Varů 6 Pronajmu Restauraci v centru K.Varů 7 Pronajmu Restauraci v centru K.Varů 8 Pronajmu Restauraci v centru K.Varů 9

Umístění na mapě: Pronajmu Restauraci v centru K.Varů - pronájem komerční prostory 220 m2 Krymská 7 Karlovy Vary

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti