RD 6+1+kk Doubravčice u Říčan

RD 6+1+kk Doubravčice u Říčan
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: Na návsi, Doubravčice
 • Velikost: 5+1 a větší, 260 m2
 • Volný od: 05.07.2017
 • Aktualizace inzerátu: 07.10.2017
 • Cena: 3 890 000 Kč
 • Cena: 15000 Kč za 1 m2
 • Garáž: ano
 • Zahrada: ano
 • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Prodám / po výrazné slevě / prostorný RD 6 +1+kk, nedaleko Prahy, 10 min. od Říčan stojící na klasické návsi v obci Doubravčice u Mukařova – Pha východ. Zast. pl. 260m2, oplocená zahrada 170m2. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci, má však i nezávislý zdroj pitné vody, podsklepen, 240V/400V, NP – kuchyně s jídel. koutem, 2 pokoje,WC, sprch kout. NP1 2x pokoj, ložnice, koupelna a sprch. kout,WC. Dům je po celkové rekonstrukci včetně výměny oken a je napojen na zabezpečení a PCO /pult centr. ochr./ Součástí domu je dílna, uhelna a kotel na ÚT, sklad, garáž. Doprava příměstská PID 2 pásmo s koncovým výstupem Praha Chodov Háje metro C, nádraží Pha střed – Masarykovo, dále i Český Brod a napojení na Pha - Pardubice. Obč. vybavenost: obchod, cukrárna, 2x restaurace, kult. dům, sport. areál, a i relaxační jezdecké aktivity u farmy Klídek, školka Doubravka, v obci je komunitní škola a základní škola je v obci 6km, obec. úřad, a nově postavený sociální ústav Doubrava. Kraj říčky Šembery a černokosteleckých lesů. Zajímavá cena v přihlížení dvougeneračního bydlení cca 15 000.-Kč/m2. Cena celkem 3 890 000.-Kč. RK nevolat. Tel. 723 586 079 Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/rd-6-1-kk-doubravcice-u-rican. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Doubravčice, prodej Doubravčice, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Doubravčice, dům Doubravčice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Doubravčice od realitky, Na návsi Doubravčice, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům s garáží se zahradou a nabízím dům Doubravčice. Požadovaná cena nemovitosti je 3 890 000 Kč. Cena za metr čtvereční je 15000 Kč/m2. S nemovitostí je nabízena i garáž. Součástí nemovitosti je zahrada. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 07.10.2017.

Fotogalerie: RD 6+1+kk Doubravčice u Říčan - prodej dům 5+1 a větší, 260 m2 s garáží se zahradou Na návsi Doubravčice

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: RD 6+1+kk Doubravčice u Říčan - prodej dům 5+1 a větší, 260 m2 s garáží se zahradou Na návsi Doubravčice

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti