Rekreační ubytovací středisko

Rekreační ubytovací středisko
  • Typ nemovitosti: rekreační objekt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Sloup
  • Velikost: 16175 m2
  • Volný od: 01.10.2017
  • Aktualizace inzerátu: 13.06.2017
  • Cena: 1 Kč
  • Kontakt: TRIO Finance
  • E-mail: info@triofinance.cz
  • Telefon: 733120088
Upravit hledání

Text inzerátu: Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji krásný, rozlehlý rekreační areál o celkové výměře 16175 m2 v CHKO Moravského krasu, tedy v největší krasové oblasti v České republice. Jedná se o zcela unikátní příležitost převzetí úspěšného provozu ve výjimečné lokalitě s nebývalými zajímavostmi jako např. nedalekou světoznámou propastí Macocha. Přímo v areálu jsou k dispozici tři různá hřiště, přičemž v blízkosti se nachází i klasické hřiště fotbalové, které lze také využívat pro účelové sportovní pobyty. Možnost koupání zajišťuje přilehlé obecní koupeliště + nedaleké aquaparky. Celková atmosféra je tedy velmi přívětivá, a to nejen pro hromadné pobyty zejména školních skupin a sportovců, ale i pro rodinné rekreace, a to celoročně. Zimní provoz zastřešuje prostorná hlavní budova penzionu společně se 4 přilehlými zděnými chatami s celkovou společnou kapacitou 50-ti lůžek. Letní provoz s dřevěnými chatkami pak nabízí celkem 152 lůžek se samostatnou budovou restaurace a dále samostatnou budovou sociálního zařízení. Vše ve výborném a udržovaném stavu. Podotýkáme, že celý provoz je nabízen včetně veškerého "know-how" i vybavení. Jedná se tedy o vskutku výjimečnou příležitost převzetí funkčního a úspěšného provozu v krásném prostředí vyloženě exkluzivní lokality Moravského krasu. Bližší představu můžete získat také návštěvou dosavadního provozního webu: "www.rscermak.cz". Pro další informace ohledně této nabídky ovšem kontaktujte, prosím, výhradně naši kancelář - 733 120 088. Děkujeme. Veškeré další údaje budou upřesněny vážným zájemcům při osobním jednání. Těšíme se na Vás Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/rekreacni-ubytovaci-stredisko. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, rekreační objekt, nemovitosti prodej, hledám rekreační objekt Sloup, prodej Sloup, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Sloup, rekreační objekt Sloup, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační objekt Sloup od realitky, Sloup, rekreační objekt od makléře nebo RK, inzerát prodej rekreační objekt a nabízím rekreační objekt Sloup. Požadovaná cena nemovitosti je 1 Kč. Pro více informací kontaktujte: TRIO Finance , e-mail: info@triofinance.cz, telefon: 733120088. Inzerát byl aktualizován dne 13.06.2017.

Fotogalerie: Rekreační ubytovací středisko - prodej rekreační objekt 16175 m2 Sloup

Rekreační ubytovací středisko 1 Rekreační ubytovací středisko 2 Rekreační ubytovací středisko 3 Rekreační ubytovací středisko 4 Rekreační ubytovací středisko 5 Rekreační ubytovací středisko 6 Rekreační ubytovací středisko 7 Rekreační ubytovací středisko 8 Rekreační ubytovací středisko 9 Rekreační ubytovací středisko 10 Rekreační ubytovací středisko 11 Rekreační ubytovací středisko 12 Rekreační ubytovací středisko 13 Rekreační ubytovací středisko 14 Rekreační ubytovací středisko 15 Rekreační ubytovací středisko 16 Rekreační ubytovací středisko 17 Rekreační ubytovací středisko 18 Rekreační ubytovací středisko 19 Rekreační ubytovací středisko 20

Umístění na mapě: Rekreační ubytovací středisko - prodej rekreační objekt 16175 m2 Sloup

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti