Stavební parcela ve Štěpánově u Olomouce

Stavební parcela ve Štěpánově u Olomouce
 • Typ nemovitosti: pozemek
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: , Štěpánov u Olomouce
 • Velikost: 1550 m2
 • Volný od: 02.06.2017
 • Aktualizace inzerátu: 06.06.2017
 • Cena: 1 665 000 Kč
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Luboslav Ringl
 • E-mail: luboslav@volny.cz
 • Telefon: 606626984
Upravit hledání

Text inzerátu: Prodáváme krásné stavební místo v klidném prostředí uprostřed stávající zástavby, splňující veškeré představy o venkovském bydlení, bez negativních vlastností satelitní příměstské výstavby! Jedná se o rovinatý pozemek s krásnou zahradou, situovaný v liniové zástavbě s krásným výhledem k Nízkému Jeseníku. Získáte tiché místo plné vzduchu, které Vás zaujme svou vstřícností. Dostatečně odcloněné od velkého města ale přitom plně dostupné jeho technickému a kulturnímu vybavení - napojením na jeho veřejnou dopravní síť, k tomu dobré spojení vlakem a autobusem. Nadstandardní občanské vybavení je už v obci Štěpánov (škola, školka, lékaři, lékárna, obchodní síť). Pozemek je vybaven veškerými inženýrskými sítěmi a k tomu vlastní studnou. V přední části stojí malý starý domek, předurčený k demolici (nebo může sloužit i jako zázemí pro svépomocnou výstavbu). Celý pozemek je oplocený a přístupný zpevněnou cestou i zezadu. Zahrada je osázena mladými ovocnými stromky. Určitě stojí za podívání! Kontakt: 606 626 984 Důležité sdělení: O jakékoliv služby realitních kanceláří NEMÁME zájem! Volejte POUZE v případě, že přivedete zákazníka, který bude ochoten zaplatit požadovanou cenu a k tomu vaši provizi. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/stavebni-parcela-ve-stepanove-u-olomouce. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Štěpánov u Olomouce, prodej Štěpánov u Olomouce, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Štěpánov u Olomouce, pozemek Štěpánov u Olomouce, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Štěpánov u Olomouce bez realitky, Štěpánov u Olomouce, pozemek od majitele bez RK, inzerát prodej pozemek se zahradou a nabízím pozemek Štěpánov u Olomouce. Požadovaná cena nemovitosti je 1 665 000 Kč. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Luboslav Ringl, e-mail: luboslav@volny.cz, telefon: 606626984. Inzerát byl aktualizován dne 06.06.2017.

Fotogalerie: Stavební parcela ve Štěpánově u Olomouce - prodej pozemek 1550 m2 se zahradou Štěpánov u Olomouce

Stavební parcela ve Štěpánově u Olomouce 1 Stavební parcela ve Štěpánově u Olomouce 2 Stavební parcela ve Štěpánově u Olomouce 3 Stavební parcela ve Štěpánově u Olomouce 4 Stavební parcela ve Štěpánově u Olomouce 5 Stavební parcela ve Štěpánově u Olomouce 6 Stavební parcela ve Štěpánově u Olomouce 7 Stavební parcela ve Štěpánově u Olomouce 8 Stavební parcela ve Štěpánově u Olomouce 9

Umístění na mapě: Stavební parcela ve Štěpánově u Olomouce - prodej pozemek 1550 m2 se zahradou Štěpánov u Olomouce

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti