Víceúčelový stavby s velkým pozemkem.

Víceúčelový stavby s velkým pozemkem.
 • Typ nemovitosti: pozemek
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: Stupčice 20, Mezno
 • Velikost: 46298 m2
 • Volný od: 02.02.2015
 • Aktualizace inzerátu: 12.09.2016
 • Cena: 1 Kč
 • Cena: 430 Kč za 1 m2
 • Kontakt: Lilian Cebotari
 • E-mail: lilian.cebotari@remax-czech.cz
 • Telefon: 774228805
Upravit hledání

Text inzerátu: Exkluzivní nabídka. Ve středních Čechách nabízím k prodeji víceúčelové stavby s velkým pozemkem. Záměr použití zcela záleží na přání a možnostech kupujícího. Bylo by zde možné umístit lázně, wellness centrum, rezidenční projekt, atd. Plocha pozemku je 46 298 m2. Tato lokalita je velmi malebná, s čistým a zdravým vzduchem. Na pozemku se nachází budovy s celkovou plochou 3 139 m2. Hlavní budova byla postavená z cihel, na počátku dvacátého století. V té době tu byly vyhlášené Lázně. Druhá, také zděná budova o rozloze 570 m2, obsahuje 15 bytů, používaných zaměstnanci střediska. K dispozici jsou také další dva domky pro dělníky (55 m2). Objekt je napojen na elektřinu a vodu. Budovy musí být rekonstruovány, ale stěny jsou silné a spolehlivé. Majitel má povolení pro rozdělení pozemků do 10 dílů na výstavbu rodinných domů. Asfaltová cesta. Praha se nachází ve vzdálenosti 75 km, rakouské hranice - 102 km. Jedinečná nabídka, která poskytuje potenciálním vlastníkům hodně příležitostí. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/viceucelovy-stavby-s-velkym-pozemkem-2. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Mezno, prodej Mezno, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Mezno, pozemek Mezno, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Mezno od realitky, Stupčice 20 Mezno, pozemek od makléře nebo RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Mezno. Požadovaná cena nemovitosti je 1 Kč. Cena za metr čtvereční je 430 Kč/m2. Pro více informací kontaktujte: Lilian Cebotari, e-mail: lilian.cebotari@remax-czech.cz, telefon: 774228805. Inzerát byl aktualizován dne 12.09.2016.

Fotogalerie: Víceúčelový stavby s velkým pozemkem. - prodej pozemek 46298 m2 Stupčice 20 Mezno

Víceúčelový stavby s velkým pozemkem. 1 Víceúčelový stavby s velkým pozemkem. 2 Víceúčelový stavby s velkým pozemkem. 3 Víceúčelový stavby s velkým pozemkem. 4 Víceúčelový stavby s velkým pozemkem. 5 Víceúčelový stavby s velkým pozemkem. 6 Víceúčelový stavby s velkým pozemkem. 7 Víceúčelový stavby s velkým pozemkem. 8 Víceúčelový stavby s velkým pozemkem. 9 Víceúčelový stavby s velkým pozemkem. 10 Víceúčelový stavby s velkým pozemkem. 11 Víceúčelový stavby s velkým pozemkem. 12 Víceúčelový stavby s velkým pozemkem. 13 Víceúčelový stavby s velkým pozemkem. 14 Víceúčelový stavby s velkým pozemkem. 15 Víceúčelový stavby s velkým pozemkem. 16 Víceúčelový stavby s velkým pozemkem. 17 Víceúčelový stavby s velkým pozemkem. 18 Víceúčelový stavby s velkým pozemkem. 19 Víceúčelový stavby s velkým pozemkem. 20

Umístění na mapě: Víceúčelový stavby s velkým pozemkem. - prodej pozemek 46298 m2 Stupčice 20 Mezno

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti